• DOLAR
  $1.320,5300
 • EURO
  $0,2902
 • ALTIN
  $34.769,0000
 • BIST
  $145,6900
Kul hakkı

Kul hakkı

Yıllardır Giresunspor camiasının içindeyim. Bundan önceki yönetimlerle hiç bir problem yaşamadım. Giresunspor’un menfatleri doğrultusunda ne gerekiyorsa onu yaptım.
Basının içindede 15 yıldır köşe yazarlığı yapıyorum. Kötü günde iyi günde hep Giresunspor’un yanında oldum.
Kimseyi inciltmeden, kişilik haklarına saldırmadan, eleştirilerimi yanlış gördüklerimi yazmaya çalıştım.
Yeri geldi sporseverlerden eleştiriler aldım .Neden sorularına hep olumlu yanıtlar vermey çalıştım. Vurun abalıya demektense ona olanları karşıma alarak bu şehrin takımına sahip çıkma adına hamleler yaptım.
‘Aklın nerede idi’ diyenlere de daha önce o kişiyi göklere çıkarırken şimdi eleştirip sizin aklınız neredeydi diye sormaya çalıştım.
İki yüzlülük yapmadım.Çok şeyler de yazabilirdim.Yönetimlere eleştiri oklarımla da vurabilirdim. Neden yapmadın dendiğinde elime hiç bir şeyin geçmeyeceğini, aksine kulübe ve yönetime zarar vereceğimi düşünerek onlara karşı olanlara da yapmamalarını anlattım.
Yeri geldi başarılı olduğumuda düşünüyorum. Ne maça gelen ne Giresunspor’a maddi ve manevi katkıda bulunmayanlar her maçını kaçırmayanlardan daha fazla ahkam kestiler.
Bu kulübün içinde ve dışında olanlardan haberi bile olmayanlar sazı eline alıp çalmaya başladılar. Ben şahsım adına kimsenin yanında olmadım.Sadece benim işim Giresunspor kulübüne hizmet etmek ve ediyorum da.
Giresunspor’ a basın ve medya sorumlusu olarak yıllarca hizmet ediyorum.Tüm spor kamuoyu bunu bilir. Her karşılaşma öncesi ve sonrası stat içi ve dışındaki Giresunspor için yaptıklarımı bilir. Kimseye Giresunsporum’ u ezdirmedim.
Hakları ne ise görev aldığım sürece savundum. Bu kulübün çok sıkıntılarını diğer çalışanları ile birlikte yaşadım.Kısaca bir şeylere hizmet edilmişse ona sahip çıkılması gereğini ortaya koydum.
Bu şehir ve kulüp bzim diyerek karşıma çok kişileride aldım. Bu kulüpte ihanetide sevgiyi de saygıyı da kötü düşünceleri de yaşadım. Ama hiç yılmadan bu şehrin kulübüne yağmur çamur kar kış demeden hizmet ettim.
Şimdi yeni bir seçime doğru gidiyoruz. Kul hakkı yemedim, kimseye de yedirtmedim. Onun için hep bu kulübü lanlara bunları yansıtmaya çalıştım.Herkes hakını almalı dedim.
Her kesimle iyi diyaloglar kurmaya çalıştım. Çok yönetimler gördüm.Bu şehrin takımına hizmet etmek için her bir birey olarak uğraşıp didindiler, çoklarını gördüm sadece bu kulüpten nemalanmak için ne gerekiyorsa yaptılar.
Boşa harcanan paralar, yanlış transferler, tribünlerdeki sıkıntılar,yönetim içindeki çekişmeler neler yaşadım neler.
Lakin hepsi geride kaldı..Şimdi yeni bir süreçe gireceğiz.Dilerim Giresunspor için hayırlısı ne ise o olsun.
Kim bu kulüp için savaşmak başarılı olmasını sağlamak istiyorsa ona hep desteğimiz devam edecektir.
Biraz başınızı ağırttım her halde ama bunlarıd a yazma gereği hissettim.Kusura bakmayın. Esen kalın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar