• DOLAR
  $1.229,5600
 • EURO
  $0,2713
 • ALTIN
  $32.016,0000
 • BIST
  $137,6300
Bizi futboldan soğutanlar utansın

Bizi futboldan soğutanlar utansın

Bu ne kardeşim? Lige havlu atmış, sadece genç futbolcularla sezonun bitmesini bekleyen bir takımı bile yenemiyorsanız ne diyeyim?
Eğer bu takım Allah göstermesin kötü bir felakete sürüklenirse size tavsiyem bir an önce çekin gidin kardeşim. Yazık değil mi emeklere ki iki rakibimiz takımlar yeniliyor. Siz hâlâ nerelerdesiniz? Bence utanın.
Bu hedefsiz oyunda neyin nesi bir anlatında dinleyelim. Artık bu işin şakası da kaldırmaz. Giresunspor öz kimliğine kavuşmak zorunda. Toplama takım bu kadar oluyor. Eğer bu kulüp iyi yönetilmiş olsa idi bu söylemlerin hiç birisi başımıza gelmezdi.
Artık ben bu işi ekonomik düşünmüyorum. Başkan alın maçı gerekeni yapalım diyor. Bu grupta hangi takım kendi sahasında size 15 bin TL prim veriyor. Allah aşkına söyleyin.
Maç alamıyoruz ki maddi olarak da rahatlayalım. Kısaca onu da beceremiyorsunuz. Kısaca ne olacaksa olsun mu diyorsunuz. Çekip gidelim mi diyorsunuz Allahtan korkun.
Ne demişler; kör bile aynı kuyuya iki kere düşmez. Sistem oyuncuya dayalı olduğu için iflas etmiş durumda. Nerde işe yaramayan futbolcu varsa alınmış. Sonuçta ortada. Bu kulüp bu duruma nasıl geldi hala aklım almıyor.
Çok yazacaklarım var ama kendimi tutuyorum. Artık ben de isyan etmek üzereyim. Eğer sıkıntıları dile getirmek için bu kalemi kıracaksam varsın kırılsın.
Bazılarını duyar gibiyim. Bu adam doğru söylüyor. Hep iyi yazdı dokunmadı ama bundan sonra çok sağlıklı yazılar yazmaz diyorlar doğru söylüyorlar. Bu kalemi artık ne ise ona göre yazacağım. Sözün kısası sevgi olmadan futbolda bir işe yaramıyor. Bizi futboldan soğutanlar utansın. Esen kalın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar