• DOLAR
  6,7709
 • EURO
  7,6604
 • ALTIN
  367,54
 • BIST
  1,1308
ŞİMŞEKLER KADERİNE TERK EDİLDİ

ŞİMŞEKLER KADERİNE TERK EDİLDİ

1926 yılında kurularak şanlı bir tarihe sahip olan Bulancakspor’un 93 yıllık tarihinde çok defa sahipsiz kaldığını fakat her zaman birilerinin son anda da olsa Bulancakspor’a sahip çıktığını belirten Özman, “Kulübümüz hiçbir zaman dernekler masasına teslim edilmemiştir.
Bulancakspor ilk kez bu kadar sahipsiz kalmıştır. Kulübümüzü kapanmak üzere dernekler masasına teslim etmek bize büyük bir acı vermiştir. Lig başlayana kadar her hangi bir girişimde bulunmak isteyenler liste çıkararak takımı dernekler masasından alabilirler. Tarihinde şanlı bir serüven yatan, 2. Lig ve 3. Lig’de Bulancak’ın adını yaşatan Bulancakspor’un bu sahipsizliğinin faturası Bulancak’ın yetkililerinindir.
2010 yılında Bölgesel Amatör Lige düşen ve o günden beri mücadele eden bu takım ne yazık ki maddi imkanların çok az olması ve kalıcı bir gelir yaratılamaması nedeniyle sahipsizliği terkedilmiştir. Bizler Bulancakspor gönüllüsü olarak çoğu zaman çoluğumuzun çocuğumuzun rızkını kulübümüz uğrunda pişman olmadan harcadık. Ama ne yazık ki birileri hep Bulancakspor üzerinden prim yapmaya çalıştı. Artık bizimde kendi başımıza yapacağımız bir şey kalmamıştır. Elimizden geleni yaptığımıza inanıyoruz. Bulancak halkına saygıyla duyurulur” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar