• DOLAR
  6,7762
 • EURO
  7,6436
 • ALTIN
  366,32
 • BIST
  1,1291
GİRESUNSPOR’A ‘CİCİ’ ADAY

GİRESUNSPOR’A ‘CİCİ’ ADAY

SEDAT KARAKAYA
TÜFAD önceki akşam üzeri Giresun’da yaptığı toplantıda, Giresunspor için başkan adayı olarak Harun Cici’yi açıkladı. Uzun süredir Almanya’da yaşayan ve Giresun’da Gündem Gazetesi’nin de İmtiyaz sahibi olan Cici’nin aday olarak açıklanması sanal basında bir numaralı gündem olurken destek de çığ gibi geldi.
HARUN CİCİ,
TÜFAD TARAFINDAN
AÇIKLANDI
TÜFAD Başkanı Hasan Ali Tek, daha önce de Giresunspor Kongresinde liste çıkaracaklarını açıklamıştı.Önceki akşam yaptıkları toplantıda(Perşembe) başkan adaylarını belirlediklerini anlatan Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Giresun Şube Başkanı Hasan Ali Tek,”Merhum Muzaffer Deniz döneminde Giresunspor Almanya temsilciliği yapan, merkezi Almanya’da Cici Düğün Sarayı ve Giresun Gündem Gazetesi sahibi işadamı sayın Harun Cici başkan adayımız olacak.Liste çalışmalarımıza ise devam ediyoruz.Listemiz henüz son şeklini almadı.Valimiz,belediye başkanımız, milletvekillerimiz ve işadamlarımız ile görüştükten ve onların da önerilerini aldıktan sonra listemizi kamuoyu ile paylaşacağız”dedi.
Tek ayrıca Giresunspor kongresi öncesi,mevcut yönetimden şeffaflık beklediklerini de belirterek, “Mali tablonun kongre öncesi gizlenmesinin bu kulübe ne faydası var diye merak ediyoruz. TÜFAD ‘ın ilke ve prensiplerini kabul eden bir kadro ile yola çıkan herkesi bağrımıza basacağız. Üreteceğiz. Özümüze döneceğiz. Biz Giresun’uz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar