ÖZTÜRK LİMAN İÇİN CEVAP VERDİ

ÖZTÜRK LİMAN İÇİN CEVAP VERDİ

AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk,Giresun Limanı ile ilgili aleyhinde yapılan haberlere açıklık getirdi.
Gazetemizi telefonla arayarak önemli mesajlar veren Öztürk kendi sayfasında da detaylı açıklama yaptığını vurguladı. Öztürk’ün açıklamasını yorumsuz olarak veriyoruz.
İşte Öztürk’ün açıklaması: ” Yerel gazetede hakkımda Limanla ilgili “Gi̇resun halkı soruyor” diye bir haber yapılmış.
Öncelikle bu haberin maksadını, gazete sahibi grubun niye bu haberi yaptığını ,herkesin herkesi tanıdığı güzel şehrimin insanlarının takdirine bırakıyorum.
Giresun’un son yirmi yılda en önemli sorunlarından birinin LİMANIN İŞLETİLMEMESİ olduğunu herkes bilir. Biz de halkımızın, STK’larımızın, Odalarımızın, iş dünyamızın bu haklı talebini dikkate alarak limanın çalışması için yatırımcı firmaya AK Parti ailesi olarak destek olduk. Bizim için şehrimize iş, aş imkanı getiren, istihdam sağlayan, doğrudan ya da dolaylı bir çok sektöre katkısı olan limanın işletilmesi şehrimizin yararına olan bir şeydir. Şehrimize yatırım yapan değer katan her dürüst işadamının başımızın üzerinde yeri vardır. Şayet limanın işletilmesi sırasında halkımızın huzursuz olacağı haklı bir konu da olursa onu da dikkate alarak çözüm üretilmesinin çabasını elbette gösteririz.
Bunun dışında, şahsi ticari amaçları için kamu kaynaklarını, kamu mallarını hoyratça kullanmak isteyen, piyasada yapılan 10 liralık işi 50 liraya kamu kurumlarına fatura etmek isteyenlere karşı da halkımızın isteği doğrultusunda tüyü bitmemiş yetimin hakkını korumaya özen göstermeye devam edeceğim”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar