$ DOLAR → Alış: 5,78 / Satış: 5,81
€ EURO → Alış: 6,44 / Satış: 6,46

SPORA DESTEK VEREN ŞENLİKOĞLU’NA ÖVGÜ

SPORA DESTEK VEREN ŞENLİKOĞLU’NA ÖVGÜ
  • 02.08.2019
  • 1.397 kez okundu

SEDAT KARAKAYA
Giresunspor eski teknik direktörlerinden, TÜFAD eski şube başkanlarından Aziz Ergun,Giresun’da spora emeği geçenler adına yapılan plaket töreninde açıklamalarda bulundu.
Giresun Belediyesi tarafından organize edilen Sokak Basketbolu’nu çok önemsediklerini ifade eden Ergun,belediye başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nu tebrik etti. Sporun hayatımızdaki yeri ve öneminden de bahseden TÜFAD eski şube başkanlarından Aziz Ergun,sporun sadece bireysel değil,ailesel bir sevda içerisinde olması gerektiğini de anımsatarak:
BÖYLE BELEDİYE
BAŞKANLARI
OLDUĞU SÜRECE..
“Küçük bir şehir olabiliriz ama küçük düşüneceğiz diye bir kural olamaz. Ortaya çıkan bir tablo var ve bu tablo en güzel yere asılmalı. Ve devamlı yerinde durmalı. Bizim belki yaşımız hayli ilerledi ama gelecek nesillere örnek olması temennisiyle sokakta sporun nasıl yapıldığını Giresun Belediyesi çok cesurane ve zihinsel yaştan organize etti. Orada gördüğüm bir sahneyi sizlere sunmak arzusundayım. Küçücük, minicik bir kız çocuğumuz yere düştüğünde sağlık görevlilerinden önce bir bayan ortaya atıldı. Annesi olduğunu düşünüyorum. Yani sporun sadece sporlara dayalı olmadığını, ailelerin evlatlarına sahibiyet duygularını da geliştirdiğinin çok bariz örneğini gördük” şeklinde konuştu.
“İki gurur bana biraz fazla geldi, vücudum taşır mı bilmiyorum ama genç nesil bu gururları çok daha fazla yaşayacak” diyen Ergun, böyle belediye başkanları olduğu sürece Giresun’un iyilikleri yapmaya devam edeceğini savundu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ