• DOLAR
  7,8796
 • EURO
  9,4119
 • ALTIN
  458,77
 • BIST
  10,5529
Kafaları karıştırmak istemiyorum

Kafaları karıştırmak istemiyorum

Adına spor demişler. Farklı düşüncelerle insanlara yansıtılmış. Buna bir de futbol katılınca kitlelere hitap etmiş. Biz buna çok duyarlı davranıyor muyuz?
Orada kal ve sen kulübün adına yapılanları bir tarafa bırak sadece konuşmakla eleştirmekle başarabilecek misin? Taraftar ne için var. Takımı içinde sen neden takımını desteklemiyorsun? Neden bu takımın durumu ortada iken bilet fiyatlarında bile indirim yapılmışken stada gelip takımını coşturmuyorsun?
Onlara moral ve motive sağlamıyorsun ama konuşurken mangalda kül de  bırakmıyorsun. Olmadı kardeşim. Bu takım eğer kazanacaksa taraftarını arkasına alıp kazanmalıdır.
Kendi futbolcuna küfredip, rakip takımın oyuncusunu alkışlarsan başarıyı da beklemenin anlamı kalmaz. Bu ligi bu futbolcularla bitireceğiz. Onlara kucak açmak gerekmez mi? Her hafta aynı kişiler maça geliyor. Bir maraton bir de kapalı tribünün dağ tarafı takımı destekleme adına bir şeyler yapmaya çalışıyor.
Diğer taraftarlar sadece seyrediyor. O zaman nasıl olacak? Futbolcu kötü oynayabilir. Hata da yapabilir. Onları bu hatadan taraftar döndürecek olması gerekirken rakip bile bu sus pustan moral buluyor.
Gençlerbirliği takımını görünce bizden üstün tarafları yok. Sadece iyi organize olmaya çalışıyorlar. Bir pozisyonları yokken bile gol buldular. İkinci yarı iyi oynamamıza rağmen  biraz daha rakibin üstüne gitmemize rağmen basit bir golle mağlup oluyoruz Bazen bu emeklere yazık diyorum. O mücadelenin karşılığını alamıyoruz.
Kimseye kızmıyorum, kırılmıyorum. Elimizdeki kadro bu. Bir şeyler yapılacaksa bu kötü durumdan kurtulacaksa biraz destek diyorum. Yoksa iş işten geçtikten sonra başlarımızı taşlara vururuz.
Bazı gerçekleri hâlâ göremiyoruz. Bu zor dönemeçte bunları anlatıp da kafaları karıştırmak istemiyorum. Gerçekler bulunacaksa önce hatalar olacaktı. Unutmayalım Giresunspor’da değer yaratılmadığı halde, kaynaklarını heba edenlere göz yumacak kadar zengin değildir.
Gelgitler yaşanacak ama birlik ve beraberliğimizi şu günlerde hep üst seviyede tutmalıyız. Benden söylemesi. Esen kalın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar