• DOLAR
  6,0941
  %-0,11
 • EURO
  6,6161
  %0,46
 • ALTIN
  322,13
  %1,39
 • BIST
  7,9039
  %0,52
VEZİRİSTAN VE KAFİR ŞEYTANİ ZİHNİYET

VEZİRİSTAN VE KAFİR ŞEYTANİ ZİHNİYET

Veziristan, 12 bin kilometre kare bir alana sahip Afganistan-Pakistan sınırında  yönetimi olmayan bir ülke. 1793 yılına kadar Afganistan’a bağlı olan bölge İngiliz işgali altına girmiştir. 1947 yılında ise bölge Pakistan’a bağlanmıştır. İngilizler nereye giripte problemli ortam bırakmamış ki? Bu bölge de Afganistan-Pakistan arasında sorun oluşturmuş ve sorun oluşturmaya da devam etmektedir.

Bölgeye gelen kim olursa olsun, gelen herkesi kendilerine Allahın emaneti kabul eden mert ve yiğit Veziristan  halkının bu iyi niyetini tespit eden kafir şeytanlar bölgeyi kaçaklar, Taliban üretim atölyesi ve ayrıca bölgeyi açık silah pazarı haline getirmişlerdir.

Stratejik planları dahilinde Rusya’ yı Afganistan üzerine kışkırtan kafir şeytanlar, işgalden sonra iyi niyetli Afgan gençlerini birbirlerine kırdırtmışlardır. Kafir şeytan zihniyetinin “iti ite kırdırtma” politikası müthiş bir şekilde uygulama alanı bulmuştur.

Mücahit denilen ırkçı yapılarla beraber Rus yanlısı General Necip, kafir şeytan zihniyeti tarafından yenilemeyince Necibin sağ kolunun saf değiştirmesi sağlanarak General Necip ortadan kaldırılmıştır.

Necip ortadan kalkınca kafir şeytan, özgürlük getireceği ülkeyi mücahitler savaşının ortasına bırakmıştır. Birbirini acımasızca yok eden mücahit denilen ırkçı yapılar bir sabah karşılarında kafir şeytani zihniyetlerce Veziristan üretim merkezinde yetiştirilmiş, Taliban denilen selefi anlayışlı gençleri görmüşlerdir. Ellerinde yabancıların ürettiği silahlar, altlarında yabancıların yaptığı arabalar, ceplerinde başkalarının bulduğu cep telefonu zavallı islam mücahitleri! ve kendilerini İslam kahramanı zanneden beyinsizler birbirleriyle  çarpışa çarpışa ABD’nin tam işgaline girdiler Afganistan’da. Ülkede bu gün elli yaşından daha yaşlı insan bulmak çok zor.

Oradan Planları dâhilinde, Taliban adını El-kaide adına çevirerek Irak işgali için gönderdi. Kafir şeytani zihniyet, İslam Toplumlarını Alevi-Sünni veya ırk ekseni çerçevesinde bölme operasyonuna başlamıştı bir kere. Bunu da sizi Rus işgalinden kurtaracağım diye başlayıp diktatör Saddam’dan özgürleştirmek adı altında korkunç şeytani planlarla devam etmişti. Irakta;  kukla Saddam da ülke de elden gitmişti artık. Geri de şii-sünni ve kürt bölgeler, yakılmış yıkılmış şehirler, aç sefil analar- bacılar, aç-susuz çocuklar ve her kesim tarafından kirletilmiş bir melek kadar masum kızlar, ayrılmış sevgililer, yetim ana kuzuları kalmıştı. Bizler de sıcacık yataklarımızda cennetlik Müslümanlar olarak rap rahatız!

Suriye iç savaşına gelindiğinde, in midir cin midir? IŞID diye bir çocuğu doğdu Kafir şeytani zihniyetin. IŞİD; ABD, İsrail ve İngiltere’nin istihbarat birimleri tarafından kuruldu. Amaç başta İsrail’in güvenliğini sağlamak olmak üzere, Ortadoğu’nun enerji kaynaklarına sahip olmak, bölgedeki siyasi boşluğu doldurarak bu üç devletin çıkarlarına hizmet etmektir.

  IŞID,devlet mi? Hayır,silah fabrikası mı var?hayır,araba fabrikası mı var? Hayır. Bırakın silah kullanmayı, kafir şeytani zihniyet mermi vermese mantar bile atamazlar.

  Kafir şeytani zihniyet, Kominizm ortadan kalkınca kapitalizmin çirkin yüzünden dolayı insanlar islam’a kaçmasınlar diye IŞID belasını dünyanın başına sardılar. Kurtuluş islamın sevgi, özgürlük, sosyal adalet ,ilim ve katılımcılık olduğunu durup dinlenmeden herkese anlatmaktan geçer.

IŞID bahane edilerek bizim ülkemiz de ateş çemberiyle çepeçevre çevrilmiştir. Suriyeden-Afganistana kadar Müslüman toplumlar, Sünni –Şii ve ırk ekseninde kafir şeytani zihniyet tarafından parçalara ayrılmaya çalışılmaktadır. Parçalanma planlarına Pakistan ve Hindistanda dahildir. Rusyayla –ABD, Suriyede,  IŞID Afganistana ve Türki Devletlere taşınıp taşınmama kavgası da veriyor sanırım. Eğer İslam toplumları bu şekilde aymazlık içerisinde devam edip birlik ve beraberlik içerisinde olmazlar, kısır bölgesel ve içsel  çekişmelere acilen son vermezlerse  korkarım ki kısa süre içerisinde darma dağınık ve

Dünyanın dikkate almadığı topluluklar haline gelebilirler.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar