$ DOLAR → Alış: 5,67 / Satış: 5,70
€ EURO → Alış: 6,27 / Satış: 6,30

“KOLAY LOKMA OLMAYACAĞIZ”

“KOLAY LOKMA OLMAYACAĞIZ”
  • 30.05.2019
  • 1.089 kez okundu

Amatör 1. Kümede şampiyon olarak Süper Amatör kümeye çıkmayı başaran Batlama Vadisispor, yeni sezona ses getirecek bir takımla girmenin hesaplarını yapıyor.
Batlamaspor ile birlikte mutlu sona ulaşan ekipte Başkan Fatih Çelebi ve kurmaylarının, ince eleyip sık dokuyacağı ve yine üst basamakları zorlayacak oyuncu kadrosunu kuracağı öğrenildi.
Batlama Vadisispor olarak hedeflerini her zaman yüksek tuttuklarını kaydeden Başkan Çelebi “ Bir sezonun yorgunluğun u atıyoruz. Amatörün durumu ortada. Fazla bir desteğimiz yok. Buna rağmen iyi işler çıkarmanın gayreti içindeyiz. İki Batlama takımının birden Süper amatör kümeye yükselmesinin gururunu hep birlikte yaşadık, yaşamaya da devam ediyoruz. Tüm gözlerin bizde olduğunu biliyoruz. Buna göre hareket edeceğiz. Kimse bizden kolay lokma olmamamızı beklemesin. Bir kez daha gücümüzü göstereceğiz” dedi.
Çelebi, şampiyonluk gecesi yapmayı planladıklarını, bunun içinde Yönetim kurulu ile toplantılar yaptıklarını belirterek sezon başlamadan veya sezon içinde geceyi yaparak takımın maddi yönden biraz olsun nefes almasını sağlamaya çalışacaklarını sözlerine ekledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ