$ DOLAR → Alış: 5,73 / Satış: 5,75
€ EURO → Alış: 6,33 / Satış: 6,36

“İSTANBUL’DA ADALET YERİNİ BULACAK”

“İSTANBUL’DA  ADALET  YERİNİ  BULACAK”
  • 20.06.2019
  • 789 kez okundu

Genel Merkez’in görevlendirdiği İyi Parti GİK Üyesi Av.Ünzile YÜKSEL, bir haftadır İstanbul’da seçim çalışmalarına katıldı..Giresunlu hemşehrileriyle buluştu..İstanbul Büyük Şehir belediye seçimi için genel havayı kokladı. Değerlendirmelerini Gazetemiz Yazarı Zeki Al’a belirtti..
Ünzile Yüksel, İstanbul’un artık değişime hazırlandığını belirterek ; “İstanbul’da adaletin yerini bulması için inanları gayretli ve istekli gördüm. Bu da bizleri mutlu etti..Giresun’a mutlu şeklide dönüyorum..İktidar partisi seçmenlerinin bile İmamoğlu’nu sevdiklerini, inandıklarını görmek bizleri daha da mutlu etti..İYİ Parti teşlatı çok canlı ve istekli çalışıyor..Aynı şekilde Ekrem İMAMOĞLU ekibi de iyi çalışıyor..Milletin teveccühü genelde İmamoğlu’ndan yana..Adalet yerini bulacak!.”dedi..
FINDIK FİYATLARININ DA AÇIKLANMASINI İSTİYORUZ
Giresun izlenimlerini de kısca gazetemize değerlendiren Ünzile YÜKSEL, “Giresun şu an İstanbul seçimlerine kilitlenmiş durumda. Herkesin merakı İstanbul Büyükşehir Belediye koltuğuna kimin oturacağı..”dedi..
Giresun’da meydana gelen sel felaketinde mağdur olanlara “geçmiş olsun!” dileklerini de ileten Yüksel; “Fındığı da unutmuş değiliz..Fındık baş fiyatının acilen açıklanmasını istiyoruz..Bunun için çalışmalarımız sürüyor..Kasım’da, Aralık’ta fındık fiyatı açıklamak ancak tüccarın işineyarıyor..” diyerek, “bir radyo proğramı ile canlı yayında fındık adına beklentilerimizi dile getireceğim” dedi..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ