$ DOLAR → Alış: 5,73 / Satış: 5,75
€ EURO → Alış: 6,33 / Satış: 6,36

“GİRESUNSPOR’UN SOKAĞA ATILACAK BİR KURUŞU YOK”

“GİRESUNSPOR’UN SOKAĞA  ATILACAK BİR KURUŞU YOK”
  • 17.06.2019
  • 1.339 kez okundu

Giresunspor’da Olağan Genel Kurulun ikinci oturumuna sayılı günler kala heyecan katsayısı artmaya başlarken Tüfad Giresun Şube Başkanı Hasan Ali Tek önderliğinde yola çıkan ekip kısa sürede büyük yankı uyandırdı.
Herkesin “Mevcut başkan Sacit Ali Eren’in karşısına kimse aday çıkmaz” dediği bir ortamda cesaret örneği gösteren ve Giresunspor’a talipli olan oluşum hiç vakit kaybetmeden işe koyulurken Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları başta olmak üzere Mülki amirleri ve işadamlarını ziyaret ederek projelerini anlatıyor.
Giresunspor’da değişim rüzgarlarının estiği gözlemlenirken Tüfad Şube Başkanı Hasan Ali Tek, çıktıkları yoldan asla geri adım atmayı düşünmediklerini söyledi.
Başkan adaylarının Giresunspor kulübünde daha önce görev yapmış Giresun ve Giresunspor sevgisi tartışılmaz bir isim olan Harun Cici olduğuna işaret eden Tek “ Kendisi ile toplantı yaptık. Düşüncelerimizin uyuştuğunu gördük. Kendisi de teklifimize sıcak baktı. Yeşil- beyazlı renklere gönlümüzü verdik, verme-ye de devam edeceğiz. Hedeflerimiz var. Bunları gerçekleştirmek inşallah nasip olur “ diye konuştu.
Giresunspor Başkan Adayı Harun Cici, kendisine gösterilen ilgiden dolayı çok memnun olduğunu belirtirken, yakından tanıdığı bir camiada başarılı olacağına inandığını kaydetti.
Giresunspor’un bir kuruşunu sokağa atma niyetinde olmadıklarını kaydeden Cici “ Şeffaf bir yönetim kurulu oluşturacağız. Herkes kulübe ne kadar gelir girdi, ne kadar çıkış yapıldı bilmeli. Kapalı kapılar ardında asla işimiz olmayacak” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ