• DOLAR
  7,7331
 • EURO
  9,0680
 • ALTIN
  467,97
 • BIST
  1,1725
CİCİ “GİRESUNSPOR’ A GÖNÜLDEN BAĞLIYIZ”

CİCİ “GİRESUNSPOR’ A GÖNÜLDEN BAĞLIYIZ”

Mevcut Başkan Sacit Ali Eren’in karşısına uzun yıllardan bu yana Almanya’da yaşayan, Merhum Muzaffer Deniz döneminde Giresunspor’un Almanya temsilciliğini yapan İşadamı Harun Cici aday olarak çıktı. Yaptığı açıklamalarda şeffaf olacaklarını, kulübün geleceğine ipotek koymak için değil geleceğini kurtarmak adına yola çıktıklarını beyan etti ve delegelerden yetki istedi. Belki istediği gerçekleşmedi ama kurulda söyledikleri ile hafızalarda yer edindi.
Harun Cici’nin Yönetiminde Osman Acar, Bekir Alim, Ayhan Akten, Hasan Sandal, Fuat Köse, Salih Özkan, Ahmet Yiğit, Rüstem Güngör, Levent Yeşiltepe, Metin Karataş, Ercan Ayhan, Mustafa Başer, Bekir Demirkaya, Aziz Ergun, Zafer Güngör yer alıyordu.
Kongre sonrası görüştüğümüz Harun Cici, Her zaman Giresunspor’un menfaatlerini ön planda tuttuklarını kaydederek “ Yeşil- beyaz renklere gönlümüzü verdik. Her zamanda vereceğiz. Bizim Giresunspor aşkımızı bilen bilir. Bir yola çıktık ve kulübe talipli olduk. Oy veren, vermeyen herkese teşekkür ediyorum. Kazanan Giresunspor olsun. Çünkü kulüp hepimizin. Ben, merhum Muzaffer Demiz döneminde kulübe üye yapıldığımı öğrenmiştim ama şimdi üye olmadığım ifade ediliyor. Biz bu kulüp için Almanya’da bilet bastırıp İl, il dolaşarak hemşehrilerimize dağıttık. Geceler düzenledik. Birçok etkinlikte yer aldık. Sayın Adil Emecan’da şahittir. Biz bu kulübe gönülden bağlıyız ve olmaya da devam edeceğiz. Kazanan yönetiminde her zaman destekçisi olacağız.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar