$ DOLAR → Alış: 4,06 / Satış: 4,08
€ EURO → Alış: 4,95 / Satış: 4,97

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Finansal anlamda gerçekleştirmek istediğiniz taleplerinizi üstlerinizle paylaşacağınız ve onlardan da kabul göreceğiniz güzel bir gün. Ancak bu durum karşısında onların da sizden bazı isteklerde bulunması mümkün gözüküyor. Sağlığınızla ilgili veya partnerin sağlık durumu ile ilgili ekstra çaba sarf etmeniz gereken durumlar oluşabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Ailenizin ileriye yönelik görüşleri ve geleneksel kültürel düşünceleri yönüyle kariyer yaşamınızda bazı seçimleriniz yüzünden pişmanlık yaşayabilirsiniz. Bugün kadersel bazı görüşmeler yaşayabilir ve önünüze çıkan kişilerle aklınızdaki soru işaretlerini giderecek fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Yakın çevrenizdeki güvenilir kişilerle yapacağınız uzun soluklu sohbetler yaşamınızdaki sorunları tolere etmeniz açısından gayet faydalı olacaktır. Karşılaştığınız finansal ve hukuki sorunları çözümlemek için ailenizdeki statü olarak güçlü konumdaki kişilerden faydalı yardımlar alabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Bugün aşk, sevgi ve evlilik gibi konularda çok rahat yol alınması muhtemel etkiler arasında olacaktır. Bekâr yengeçler reddedemeyeceği teklifler alabilir hatta ikinci evlilik planları yapmak isteyenler bugün daha hızlı cevaplar alabilirler. Mutluluk artık çok yakınınızda.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Yakın çevrenizdeki bazı samimiyetsiz dostların bugün itibariyle gerçek yüzünü daha iyi anlayabilir ve onların kendi hayatınızla ilgili sınır dışı söylemlerine karşı kulak asmamakta zorlanabilirsiniz. İlişkiler konusunda kendi sınırlarınızı çizmeye çalışacak ve dostlarınızla sırlarınızı paylaşma konusunda daha temkinli davranacaksınız.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Gizlilik gerektiren konuların ani bir şekilde ortaya dökülmesi çalışma hayatınızdaki performansınızı ve gündelik yaşamınızı bir anda olumsuz etkiler altında bırakabilir. Aşk hayatınızda ise sevindirici ve toparlayıcı etkiler sizlerle olacak.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Sosyal çevrenizde size karşı samimi olmayan insanları bugün itibariyle daha iyi anlayabilir ve onlarla aranıza mesafe koymak durumunda kalabilirsiniz. İletişim konusunda daha istikrarlı bir yol haritası çizmeniz gerekiyor. Yine çalışma hayatında da sizi çekemeyen insanların olması rekabet duygunuzu güçlendirebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Bugün aşk ve duygusallıktan yana pozitif etkiler ile donatılmış bir gün. Aşk hayatınızda beklediğiniz romantik etkilerle karşılaşacağınız, partnerinizle konuşmakta hiç zorlanmayacağınız, sevip sevilmenin tadını çıkaracağınız harika bir zaman dilimi.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Kariyer hayatınızda gizli dostların yardımlarını alarak müthiş bir ivme yakalayabilirsiniz. Uzun zamandır planlamakta olduğunuz bazı girişimlere bugün itibariyle daha da yaklaşıyor olacaksınız. Çalışma hayatınızda terfi veya maaşına zam gibi konular bugün kulağınıza çalınabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Geliştirdiğiniz yeni projelerinizi sunmak ve tanıtmak için gayet ideal bir gün. Söylediklerinizle karşı tarafın dikkatini çekmekte hiç zorlanmayacağınız ve onları ikna kabiliyetinizle etkileyeceğiniz güzel bir gün yaşayabilirsiniz. İletişimde şanslı etkiler sizden yana.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Uzun süredir içinizden gerçekleşmesini çok istediğiniz ve umut ettiğiniz maddi projenizin artık bir sonlanmaya yaklaştığının ayak seslerini duyabilirsiniz. Aradığınız finansal kaynakları bulabileceğiniz ve ilgili kişilerden haber alabileceğiniz gayet olumlu etkiler mevcut.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Bugün hem evli hem de ilişkisi olan balıklar için gayet romantik bir gün. Partnerinizin size karşı küçük sevgi itirafları sizi bir anda devleştirebilir. Romantizmin ve duygusallığın üst boyutta yaşanacağı bugünü sevdiklerinize adamalısınız.