• DOLAR
  7,3330
 • EURO
  8,6597
 • ALTIN
  453,83
 • BIST
  1,1803
AKDENİZ, ÖZTÜRK’Ü BAĞRINA BASTI

AKDENİZ, ÖZTÜRK’Ü BAĞRINA BASTI

AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı, Akdeniz Bölge Koordinatörü, Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, 31 Mart Mahalli Seçimlerine hazırlık çalışmalarını Akdeniz Bölgesinde yoğun bir tempo ile tamamladı.
Kahramanmaraş’tan başlayarak, Hatay, Mersin, Adana, Osmaniye, Antalya, Burdur, Isparta gibi önemli şehirlerde programlarını icra eden Sabri Öztürk, AK Parti Teşkilatları ile seçim koordinasyonu toplantıları gerçekleştirdi. Yapılan bu toplantılarda, seçim sürecinde görev yapacak İlçe Başkanları, İlçe Seçim İşleri Başkanları, Seçim Kurulu Temsilcileri ve diğer Parti görevlileri ile birlikte seçim günü yapılacak iş ve işlemlerin son hazırlıkları gözden geçirildi. Vatandaşlarımızın seçime katılımını sağlamak, seçimlerin sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi ve oy sayım dökümünün şeffaf yapılması için Parti görevlilerinin sorumluluğunu iyi bilmesi ve sandık başında görevlerini özenle yapmaları konusunda Sabri Öztürk, gerekli hatırlatmaları yaptı.
Her gittiği şehirde AK Parti teşkilat mensuplarına seçim mevzuatı eğitimi veren Öztürk, 31 Mart seçimlerinin çok önemli olduğuna vurgu yaparak, verdiği eğitimlerde sandığın önemine dikkat çekti. “ Oy milletimizin iradesidir. Milletimizin iradesine sahip çıkmak, boynumuzun borcudur. Seçim gününe kadar; başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere, Teşkilatlarımızın, Milletvekillerimizin, Adaylarımızın, büyük bir gayretle, samimiyetle verdiği emeğin karşılığı seçimde alınacağından, O gün, bütün teşkilat mensuplarımız, milletimize olan sorumluluklarının bilinciyle, görevini yapmalıdır. Seçim günü görevimiz iyi yapılmazsa; onca verilen emek boşa gider. O yüzden seçim günü görevliler vazifelerini kusursuz yapmalıdırlar. Seçimlerde milletin ferasetinin ve sağduyusunun galip geleceğine inanıyor. Şimdiden adaylarımıza başarılar diliyorum.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar