$ DOLAR → Alış: 5,46 / Satış: 5,48
€ EURO → Alış: 6,20 / Satış: 6,22

Vali Sarıfakıoğulları köylerde vatandaşlarla buluşuyor

Vali Sarıfakıoğulları köylerde vatandaşlarla buluşuyor
  • 11.09.2018
  • 153 kez okundu

Giresun Valisi Harun Sarıfakı-oğulları, köylerde vatandaşla buluş-ma toplantılarına devam ediyor. Vali Sarıfakıoğulları, bu hafta Çarşamba günü Merkez Ambaralan, Akçalı ve Güneyköy köyü sakinleriyle buluşacak.
Giresun Valiliğinden yapılan açıklamada, “12 Eylül Çarşamba günü saat 10:00’da Valilikte gerçekleştirilecek vatandaşla buluşma toplantısı, saat 13:30’da Giresun Merkez Ambaralan Köyü Muhtar ve köy sakinleri ile Ambaralan Köy Konağında, saat 15:00’de Akçalı Köyü Muhtar ve köy sakinleri ile Akçalı Köy Konağında, 16:30’da Güneyköy Köyü Muhtar ve köy sakinleri ile Güneyköy Köy Konağında yapılacak toplantılarla devam edecek.
Giresun Valiliğindeki Vatandaş Buluşması 12 Eylül Çarşamba günü saat 10:00’de başlayacak olup, ardından aynı gün Vali Harun Sarıfakıoğulları başkanlığında saat 13:30’da Merkez Ambaralan, saat 15:00’de Akçalı ve 16:30’da Güneyköy Köyü Muhtar ve köy sakinleri ile yapılacak toplantılarla devam edecek.
“Vatandaş Buluşmaları” adıyla yapılacak halk günlerine katılacak olan doğrudan istek, şikâyet ve önerilerini dile getirebileceklerdir.
Vatandaş buluşmalarının amacı; vatandaşlarımızın istek, öneri ve şikayet gibi başvurularını, Valiliğe veya ilgili idari birimlere müracaatlarını beklenmeden, doğrudan temas kurmak suretiyle, toplumun tüm kesimlerine daha geniş bir şekilde ulaşılmasıdır” denildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ